O mnie

Od kiedy sięgam pamięcią, zawsze czułam wielką więź z naturą, z roślinami, zwierzętami i Żywiołami. 

 

Od dziecka też śniłam świadomie, zachowując pełną świadomość przeżywanych snów, potrafiąc sterować ich fabułą i rozmawiać z koszmarami, by poprzez konfrontację pozwalać im odejść. Dar intuicji był we mnie i może zanikłby zupełnie w natłoku szarej codzienności, gdyby nie wrodzona upartość i poczucie, że życie to coś więcej niż cyferki na koncie i tzw. sukces. Dar uzdrawiania przyszedł sam. Być może Mama wyczuwała to już wcześniej, prosząc o przykładanie dłoni do jej głowy w trakcie napadów migren. "Leczące dłonie", tak to nazywała.

 

Pewnego dnia stwierdziłam, że tak właśnie chciałabym pomagać ludziom. W materialnym i logicznym świecie nie było jednak miejsca na taki zawód jak "uzdrowiciel". Najbliżej tego był lekarz i tak właśnie widziałam siebie w dorosłym życiu. Ogromna miłość do zwierząt sprawiła, że ostatecznie przez długie lata zdecydowana byłam na zawód weterynarza. Lata mijały, a ja dorastałam, zagłębiając się w czarostwo i magię coraz bardziej, poznając pracę z Tarotem, Runami, Wahadełkiem, Litoterapię, Aromaterapię, Channeling, Magię Rytualną, Magię Wysoką i różne formy uzdrawiania.

Burzliwe lata dorastania sprawiły, że nieco zwątpiłam w ludzi, a przede wszystkim w siebie samą. Odnalazłam swoją esencję na nowo odnajdując siebie w nowej pasji - tańcu. Tam też skierowałam swoje serce i plany zawodowe, zostając nauczycielem jogi i tańca. Ogromnych pokładów współczucia do ludzi nie dało się jednak zamaskować i szybko zauważyłam, że na zajęciach pracuję nie tylko z Ciałem, ale przede wszystkim z Duszą drugiej osoby.

 

To skłoniło mnie, by ciągle szukać głębiej, drążyć i rozwijać się ze wszystkich sił - tym razem już odważnie w duchowym kierunku, kończąc szereg kursów i certyfikatów. Z perspektywy czasu rozumiem, że nie można uciec od własnego daru, od własnej misji życiowej i wszystko, co spotkało mnie po drodze, zaprowadziło mnie właśnie tutaj - tu gdzie jestem, by dzielić się współczuciem, inspiracją i uzdrowieniem, a także pomagać innym Duszom dostrzec moc w nich samych. Podobno nic nie dzieje się przypadkiem - być może i Ty jesteś tu z ważnego dla Ciebie powodu...

Jeśli mi pozwolisz, pomogę rozwinąć Ci Twój potencjał.

Jako wielka pasjonatka bezustannego rozwoju, ciągle sumiennie pracuję nad swoim rzemiosłem oraz odbywam różne kursy i warsztaty, które wzbogacają moją wiedzę i metody pracy z drugim człowiekiem. Na chwilę obecną posiadam tytuł:

  • Mistrz Nauczyciel i Mistrz Uzdrowiciel Reiki -
    dzięki któremu potrafię przynosić ulgę w dolegliwościach Ciała, Umysłu i Duszy,
  • Konsultant Kronik Akaszy - dzięki któremu mogę łączyć się z Polem Akaszy i wskazywać dalszą drogę wszystkim Poszukującym,
  • Instruktor Jogi, instruktor Tańca - dzięki którym wiem, jak funkcjonuje Ciało i jak ważny jest dla niego ruch, oddech i muzyka.

Ponadto ukończyłam kursy z zakresu:

  • Dźwiękoterapia i masaż dźwiękiem - które pomagają mi w tworzeniu koncertów uzdrawiającego dźwięku,
  • Silva Life System - który mówi o potędze umysłu i o tym jak wiele zmienia nasze nastawienie do otaczającej nas rzeczywistości.

Oprócz tego, jestem nauczycielem z wykształcenia i po prostu lubię pracę z ludźmi. Lubię uczyć, dzielić się wiedzą i inspiracją. 

 

Ceryfikaty

Znajdziesz mnie na:

Zapisz się do newslettera!

Zgadzam się

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Sprawdź swoją pocztę :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Informacje: