Przykładowe pytania

 • Jaki jest cel mojego obecnego życia?
 • Jak mogę w pełni rozwijać swój potencjał?
 • Z czego wynikają moje obecne problemy zdrowotne i jak mogę sobie pomóc?
 • Jak wyglądały moje poprzednie wcielenia i jak wpływają na mnie teraz?
 • Jakie blokady wstrzymują mnie przed osiągnięciem mojego pełnego potencjału?
 • Skąd we mnie tyle lęku lub smutku? Jak sobie pomóc?
 • Mam problem w relacji z.... Jak mogę to rozwiązać?
 • Jak mogę rozwijać się duchowo? Co muszę wiedzieć?
 • Musze podjąć decyzję w związku z...
 • I wiele, wiele innych!

Jeśli masz ochotę zainspirować się dużo większą ilością przykładów na trafne pytania w Kronikach Akaszy, zapisz się do newslettera :)

Cennik Odczytu w Kronikach

 

 

 

 

 

 

 

KRONIKI AKASZY

Zarezerwuj termin!

Regulamin

Czego możesz dowiedzieć się w swoich Kronikach?

 • Poznasz źródło swoich blokad i sposób ich odpuszczenia

 • Zrozumiesz potrzeby swojej Duszy i jej przeznaczenie

 • Zauważysz ograniczające Cię przekonania i spróbujesz je uwolnić

 • Możesz otrzymać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

 • Odkryjesz swój prawdziwy potencjał i zdolności

 • Poznasz swoje poprzednie wcielenia i ich wpływ na Twoje obecne życie

 • Dostrzeżesz, że nie jesteś sam/a na swojej ścieżce i zawsze możesz liczyć na wsparcie Twoich Mistrzów

 • Możesz otrzymać doskonałe wsparcie w walce z dręczącymi Cię niepokojami i lękami

 • Otrzymasz możliwość oczyszczenia się ze swoich karmicznych uwikłań

Rezultaty takiej sesji są zazwyczaj odczuwane już w jej trakcie. Proces oczyszczania się energii i jej "osadzania" może jednak trwać dużo dłużej po odczycie. Wszystko zależy od Twojej osobistej chęci transformacji i wykorzystania nowej wiedzy w praktyce.

Dla kogo odczyt w Kronikach?

Spotkanie w Kronikach Akaszy ma przede wszystkim służyć wyższym potrzebom naszej Duszy. Jeśli więc szukasz rozwiązania swoich problemów na poziomie głębszym, niż do tej pory lub po prostu pragniesz się rozwijać, chcesz poznać swoje duchowe dziedzictwo - ta sesja jest dla Ciebie. Jako certyfikowany konsultant Kronik Akaszy, za Twoją zgodą połączę się z Twoimi Mistrzami i z radością wybiorę się z Tobą w podróż przez zapiski Twojej Duszy.

Czym są Kroniki Akaszy?

Słowo „Akasha” (akaśa) pochodzi z sanskrytu i oznacza „substancję pierwotną”, „eter”, czyli niematerialną, subtelną energię przenikającą cały Wszechświat. Kroniki Akaszy to uniwersalne pole informacyjne z całą wiedzą Wszechświata i najlepszym porównaniem będzie tu ogromna kosmiczna biblioteka. To miejsce poza czasem i przestrzenią, w którym zapisane są wszystkie ścieżki Twojej duszy. Jej ukryte potencjały, myśli, doznania, a także przeszłe wcielenia, obecne wydarzenia, jak i ewentualne możliwe drogi rozwoju w przyszłości.  To spotkanie z Twoimi Duchowymi Mistrzami.

Jak przebiega sesja?

Podczas sesji łączę się z Kronikami Akaszy by otrzymać informacje. Sesja odbywa się w formie zdalnej, przez skype lub messenger, ewentualnie discord, bez włączonego obrazu, ale o wspólnie ustalonej przez nas porze. Sesja odczytu z Twoich Kronik Akaszy ma formę rozmowy i może odbywać się w dowolnym miejscu na świecie.
Mądrość Mistrzów ujawnia nam dokładnie tyle, na ile jesteśmy gotowi, dlatego zaufaj i niczym się nie stresuj. Z czymkolwiek przychodzisz, znajdziesz się w przestrzeni Miłości, pełnej zrozumienia i chęci wsparcia Ciebie i Twojego najwyższego dobra.  Zazwyczaj odbieram na poziomie obrazu, będę zatem na bieżąco Ci mówić co widzę. Czasem pojawią się też słowa, odczucia lub po prostu wiedza. Ważne, abyś był/a przygotowany/a, by zapisywać te informacje, gdyż w krótkim czasie po sesji, będąc w specyficznym stanie świadomości, z pewnością zapomnę większość szczegółów rozmowy, zostawiając w pamięci jedynie ogólny jej zarys.

Jak przygotować się do sesji?

Sesje przeprowadzam wyłącznie dla osób dorosłych (powyżej 18 roku życia) oraz zdrowych psychicznie. Jeśli podejrzewasz u siebie problemy psychiczne lub jesteś w trakcie leczenia psychiatrycznego - proszę, nie umawiaj się na sesję. Tak intensywne oddziaływania energetyczne mogą zaostrzyć negatywne objawy, jakie odczuwasz i tylko spowolnić Twoje procesy dojścia do własnej harmonii. Ze swojej strony, zapraszam Cię zamiast tego na Zabieg Reiki.

Sesja Odczytu w Kronikach Akaszy może być piękną, wzniosłą i przełomową chwilą dla Twojego wewnętrznego rozwoju. Upewnij się więc, że dysponujesz komfortowymi warunkami dla takiej sesji. Potrzebujesz miejsca, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzać, z dala od hałasów i rozpraszających bodźców, jak np. dzieci domagające się uwagi. Postanów, że podarujesz sobie godzinę tylko dla siebie. Przygotuj sobie coś do pisania, bo często spływa tyle informacji, że nie sposób objąć tego pamięcią, a warto wrócić do tych notatek, zwłaszcza po czasie. Przygotuj sobie też wcześniej maksymalnie 2-3 pytania, jakie zadasz swoim Mistrzom. Możesz pytać o cokolwiek, ważne jednak, by były to pytania faktycznie wynikające z serca. Jeśli brakuje Ci pomysłu, jak rozmawiać z takimi Istotami, poniżej znajdziesz kilka podpowiedzi. Nie musisz mieć żadnych umiejętności, ani wcześniejszego doświadczenia. Przyjdź na sesje z otwartym sercem i umysłem. Bądź trzeźwy/a i nie bądź pod wpływem żadnych środków psychoaktywnych. To ważne dla zachowania czystości przekazu. Dodatkowo będę potrzebować Twojego pełnego imienia (lub imion, jeśli masz ich więcej) oraz nazwiska, dokładnie tak, jak masz w dowodzie, abym mogła połączyć się z Twoim Polem Informacyjnym i uzyskać wgląd na nurtujące Cię zagadnienia. Wszystko, co poruszamy na sesji jest poufne i możesz mieć pewność, że szczegóły Twojej sesji nie będą nigdzie dalej udostępniane.

Zapisz się na czytanie z Kronik Akaszy

Twój e-mail:

Imię i nazwisko

Usługa

Proszę, opisz krótko temat naszego spotkania lub Twoje dolegliwości

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz w celach marketingowych zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

Wyrażam zgodę

Wyślij
Wyślij
Dziękuję, wrótce się z Tobą skontakuję
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Znajdziesz mnie na:

Zapisz się do newslettera!

Zgadzam się

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Sprawdź swoją pocztę :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Informacje: