Cennik REIKI

 

 

 

 

 

 

 

REIKI

Zarezerwuj termin!

Regulamin

Reiki, zabieg, uzdrawianie, kurs, Gliwice, online

Na co pomaga Reiki?

  • Nerwice i długotrwały stres,

  • Wycieńczenie organizmu czy to psychiczne czy fizyczne,

  • Rozproszenie mentalne,

  • Problemy ze snem,

  • Stany pooperacyjne (szybsze gojenie się ran po zabiegach chirurgicznych),

  • Niska odporność organizmu,

  • Problemy z układem hormonalnym,

  • Alergie,

  • Przeziębienia i infekcje organizmu,

  • Niedomagania pracy organów wewnętrznych.

Ilość zabiegów jest uzależniona od stanu zdrowotnego danej osoby. Czasami wystarczy jeden zabieg, czasami warto wykonać ich kilka. Sam zabieg jest bardzo relaksujący i odprężający. Reiki nie może zaszkodzić. W najgorszym przypadku nie poczujesz efektów, czyli nie zmieni się nic. W najlepszym pozbędziesz się bólu, napięcia, stanów chorobowych, stresu, a może i całe Twoje życie też się uzdrowi, gdy zaczniesz powoli odzyskiwać swoją naturalna równowagę.

Dla kogo zabieg reiki?

Reiki to bezinwazyjna metoda pobudzania naturalnych procesów samoleczenia w ciele. Jest bezpieczna. Nie ma do niej żadnych przeciwskazań. Jeśli zmagasz się z problemami zdrowotnymi, emocjonalnymi, żyjesz w stresie, przepracowaniu i tracisz równowagę w życiu w jakimkolwiek obszarze - ten zabieg jest dla Ciebie. Reiki pomoże również jeśli pragniesz oczyścić aurę z negatywnych wzorców i energii i po prostu rozwijać się duchowo. Zabieg reiki działa na wielu płaszczyznach - fizycznej, duchowej i emocjonalnej.

Czym jest Reiki?

Reiki to bezwyznaniowa, starożytna ścieżka uzdrawiania oraz duchowego rozwoju. Metodą tą posługują się ludzie różnych kultur i wiar na całym świecie.

Rei to uniwersalna energia życia i jej wieczne źródło. Ki to niepowtarzalna i indywidualna energia każdego z nas. Nazwa Reiki oznacza więc połączenie z boskim źródłem. Sam zabieg pomaga przywrócić harmonię całemu ciału, redukuje stres, bóle i wspomaga procesy ozdrowieńcze w ciele i w duszy – różnego rodzaju problemy emocjonalne i negatywne wzorce.

Jak przebiega zabieg?

Zabieg odbywa się w formie zdalnej i trwa około godzinę lub pół, w zależności od zamówionej usługi. Przy poważnych problemach zdrowotnych zalecam wykupienie od razu kilku wizyt, ale to oczywiście do Ciebie należy wybór. O umówionej wcześniej porze, zasiadam do medytacji i przekazu energetycznego dla Ciebie. Serdecznie zalecam, abyś Ty także znalazł/a wtedy moment dla wyciszenia i relaksu dla siebie. Będzie Ci łatwiej poczuć napływającą do Ciebie energię.

Po upłynięciu ustalonego czasu trwania zabiegu, odezwę się do Ciebie, by podzielić się z Tobą moimi obserwacjami. Możesz wtedy krótko skonsultować ze mną swój zabieg i swoje samopoczucie.

Zapisz się na Reiki

Twój e-mail:

Imię i nazwisko

Usługa

Proszę, opisz krótko temat naszego spotkania lub Twoje dolegliwości

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz w celach marketingowych zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

Wyrażam zgodę

Wyślij
Wyślij
Dziękuję, wrótce się z Tobą skontakuję
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Znajdziesz mnie na:

Zapisz się do newslettera!

Zgadzam się

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Sprawdź swoją pocztę :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Informacje: