Tarot anielski, aniołow anioły aniołów anioł biała magia mistrzowie opiekuni opiekunowie bezpieczeństwo bezpieczny klasyczny pentagram magia wróżba

Cennik Odczytów z Kart

TAROT I TAROT ANIELSKI

Zarezerwuj termin!

Regulamin

Tarot anielski, aniołow anioły aniołów anioł biała magia mistrzowie opiekuni opiekunowie bezpieczeństwo bezpieczny klasyczny

O co możesz zapytać w Kartach?

Tak naprawdę możesz zapytać praktycznie o wszystko, co dotyczy Ciebie lub najbliższych Ci osób, ale podam Ci przykładowo kilka pytań, które najczęściej poruszamy przy rozkładaniu Kart.

  • Miłość - Dlaczego mój poprzedni związek się nie udał? Dlaczego mam problem z poznaniem nowej osoby? Co blokuje mnie, bo poznać miłość swojego życia? Co mogę zrobić, by to odmienić? Jak rysuje się moja perspektywa poznania nowej osoby i co będzie nas łączyć? Czy osoba, którą poznałam/em to właściwy partner dla mnie?

  • Zdrowie - Skąd się biorą moje obecne problemy ze zdrowiem? Na co warto zwrócić uwagę w kwestii dbałości o siebie? Jak mogę sobie pomóc, by poczuć się lepiej? Jak będę się czuć przy obecnej terapii?

  • Praca i finanse - Jak rysują się moje szanse na awans? Co mogę zrobić, by osiągnąć sukces w mojej branży? Jak będzie przebiegał rozwój mojej firmy i co zrobić, aby to usprawnić? Z czego biorą się moje problemy finansowe? Jakie jest moje podejście do finansów i jak mogę poprawić swoją sytuację materialną?

  • Nauka - Jak mi pójdą egzaminy/matura? Który kierunek studiów da mi najwięcej radości? Czego spodziewać się na kursie doszkalającym? Jak poprawić swoje wyniki?

  • Rozwój - Jak uzdrowić swoje konflikty? Czy jest coś, co mnie blokuje na drodze do samorozwoju? Jak osiągnąć swój pełen potencjał? Co mogę zrobić, by rozwijać swoje zdolności (w tym też duchowe)?

  • Ważne decyzje - Czy przeprowadzka to dobry pomysł? Który dom będzie dla mnie najbardziej odpowiedni? Co przyniesie mi radykalna zmiana jaką podjęłam/podjąłem w swoim życiu? Co oznacza dla mnie powtarzający się od wielu tygodni sen?

Pytań może być oczywiście dużo więcej. To jest tylko taka krótka pomocnicza inspiracja. Proszę mieć na uwadze, że nie będę udzielać odpowiedzi na pytania dotyczące dosłownie życia i śmierci (jak zachorowanie), zdrady małżeńskiej, przebiegu ciąży, ani nie będę podejmować za nikogo decyzji finansowych.  Pytający bierze na siebie pełną odpowiedzialność za wszelkie decyzje, jakich podejmie po odczycie z Kart.

W czym mogą pomóc Ci karty Tarota?

Karty Tarota pozwolą Ci uchylić rąbka tajemnicy Twojej potencjalnej przyszłości, a także pomogą Ci przeanalizować Twoją obecną sytuację, jak również wpływ przeszłości na teraźniejszość. Karty to nie Wyrocznia i nie przedstawią pytającemu cudownego rozwiązania jego problemów. Z pewnością pomogą jednak w podjęciu decyzji, w drodze do samopoznania i samorozwoju, a także w poszukiwaniach sensu życia. Jesteś na rozdrożu? Potrzebujesz porady? Tkwisz w burzliwej relacji? Chcesz się dalej rozwijać? Pragniesz poznać swoją miłość? W takim razie, zapraszam na odczyt z Kart.

Czym jest Tarot?

Tarot to potężne narzędzie rozwoju intuicji i pracy z własną jasną i ciemną stroną - na drodze obrazu, skojarzeń i dogłębnej analizy. Budzący od lat wiele kontrowersji, odkrywa przed nami to, co zakryte, ukazując wzajemne oddziaływanie przeszłości i wpływu teraźniejszych decyzji na potencjalną przyszłość. Tarot klasyczny i tarot anielski, obydwa równie tajemnicze, za to wskazujące pytającemu drogę i zawsze prowadzące ku jego dobru. Pierwszy tarot jest nieco surowy w formie i bywa dosadnie szczery; anielskie karty w swoim przekazie przywodzą z kolei subtelność...anielską właśnie.

Jak przebiega wróżba?

Wróżba odbywa się w formie zdalnej i wygląda inaczej, w zależności od zamówionej usługi. Na pojedyncze oraz podwójne pytania odpowiadam w dogodnym dla mnie momencie, ale nie później od trzech dni roboczych od zaksięgowania wpłaty i uzyskaniu pytań i stosownych informacji od Ciebie. W przypadku większej ilości pytań lub Anielskiego Pakietu, umawiamy się wcześniej na konkretną datę i godzinę. W czasie naszej rozmowy możesz dopytywać o uzyskane odpowiedzi, by dostać jak najpełniejszy wgląd w to, co rysuje mi się w kartach. Taka rozmowa trwa do około 50 minut. Przy Pakiecie Anielskim, który kończy się jeszcze Anielską poradą, wysyłam Ci na sam koniec Anielskie Przesłanie wraz ze zdjęciem Karty, abyś mogła/mógł do tych słów powracać jeszcze długo po odczycie - kiedy tylko poczujesz taką potrzebę.

Tarot Anielski czy Tarot klasyczny?

Każda talia kart niesie ze sobą inną energię. Aktualnie pracuję na kilku różnych taliach Tarota, które dobieram intuicyjnie pod klienta i rodzaj jego pytania, a także na Tarocie Anielskim i Kartach Anielskich. Jeśli pytasz o miłość, zdrowie czy biznes - polecam wybrać Tarota klasycznego. Jeśli jesteś na rozdrożu i szukasz nie tylko odpowiedzi, ale też inspirujących i pełnych miłości wskazówek od Istot Wyższych, wtedy gorąco polecam Tarota Anielskiego, najlepiej w całym Pakiecie. 

Tarot anielski, aniołow anioły aniołów anioł biała magia mistrzowie opiekuni opiekunowie bezpieczeństwo bezpieczny

Zapisz się na odczyt

Twój e-mail:

Imię i nazwisko

Jakiego rodzaju rozkład Kart Cię interesuje?

Proszę, opisz krótko temat naszego spotkania lub Twoje dolegliwości

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz w celach marketingowych zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

Wyrażam zgodę

Wyślij
Wyślij
Dziękuję, wrótce się z Tobą skontakuję
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Znajdziesz mnie na:

Zapisz się do newslettera!

Zgadzam się

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Sprawdź swoją pocztę :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Informacje: